Приватизація, енергобезпека і торгівля: ЄБРР затвердив стратегію для України

Востаннє банк затвердив стратегію для України в 2011 році

ЄБРР З відкритих джерел

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) затвердив нову стратегію для України на найближчі 5 років. Про це йдеться в прес-релізі ЄБРР в Україні.

"ЄБРР буде приділяти особливу увагу проектам, в яких інвестиції будуть поєднуватися з просуванням реформ у таких сферах, як приватизація, енергетична безпека і ефективність, фінансовий сектор, торгівля і інфраструктура", – йдеться у повідомленні банку.

Також наголошується, що ЄБРР буде сприяти стимулюванню участі приватного сектора в усіх галузях та подальшої комерціалізації компаній державного сектору. Банк також продовжить підтримку впровадження сучасних підходів до закупівель в державному секторі та ефективного управління.

Агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на ЄБРР повідомляє, востаннє банк затвердив стратегію для України в 2011 році, а з 2014 року в країні діяли пакети кризового реагування з урахуванням волатильності її політичної та макроекономічної середовища, які і покликана замінити нова програма.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. Від початку діяльності в країні в 1993 році банк взяв на себе сукупні зобов'язання по наданню майже 12,1 млрд євро у рамках близько 400 проектів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів