МінВПО

При Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України (МінТОТ) буде створена робоча група щодо мінімізації негативних наслідків для економіки країни після втрати контролю над українськими підприємствами в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО). Про це повідомляє прес-служба відомства.

Заступник міністра Юрій Гримчак провів зустріч з представниками підприємств, захоплених на тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донецької і Луганської областей.

За словами представників бізнесу, на даний момент втрачений контроль практично над усіма українськими підприємствами на підконтрольних територіях. Підприємства змушені звільняти людей.

"Захоплені підприємства лише трьох промислових груп в минулому році забезпечили в бюджет податкових надходжень на суму близько 7 млрд грн ("Метінвест" – 1,3 млрд грн, ІСД – 1,5 млрд грн, ДТЕК – 4,2 млрд грн). У поточному році відповідних надходжень не очікується", - повідомляють в прес-службі.

Зазначається, що за результатами зустрічі була досягнута домовленість про створення робочої групи при міністерстві для вирішення проблемних питань, які виникли в результаті втрати контролю над українськими підприємствами, та мінімізації негативних наслідків для економіки країни.

Новини за темою: У МінТОТ представили план державної політики щодо Криму