Проти керівника ЄБРР розпочато розслідування через ймовірний збір особистих даних акціонерів, - Reuters

На Суму Чакрабарті поскаржилися кілька держав - акціонерів ЄБРР

Президент ЕБРР Сума Чакрабарті Facebook АП

Проти керівника Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Суми Чакрабарті розпочато розслідування через можливий збір особистих даних акціонерів, повідомляє Reuters з посиланням на кілька джерел в ЄБРР.

Як наголошується, 29 травня кілька держав - акціонерів ЄБРР направили начальнику відділу банківського нагляду лист з вимогою розпочати розслідування щодо глави банку.

"Здається, що президент і члени виконавчого комітету впровадили повторну практику збору конфіденційної і особистої інформації про членів ради директорів... Настійно просимо вас ініціювати процедуру у зв'язку з можливою неналежною поведінкою глави ЄБРР", - наводить видання витяги з документа.

При цьому зазначається, що відповідна скарга була анонімно підписана "низкою зацікавлених членів ради директорів і акціонерів".

Як запевняють Reuters його джерела в ЄБРР, з того моменту щодо Чакрабарті розпочато зовнішнє розслідування.

Сам глава ЄБРР відмовився коментувати цю інформацію.

У прес-службі фінансового закладу додали, що ЄБРР ніколи не буде коментувати уявні витоку даних. "Це не слід сприймати як підтвердження або спростування наявності будь-яких документів або запитів", - підкреслили там.

Рада керуючих ЄБРР вибрав Суму Чакрабарті на посаду президента ЄБРР на чотирирічний термін у липні 2012 року, а в травні 2016-го він був переобраний на другий чотирирічний термін.

Раніше Чакрабарті заявляв, що ЄБРР буде підтримувати проведення реформ в Україні.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів