Прокладка труб "Північного потоку-2" у Балтійському морі запланована на 2018-2019 роки

Виконувати роботу буде швейцарська компанія Allseas

пресс-служба Газпрома

Оператор проекту "Північний потік-2" компанія Nord Stream 2 AG уклала зі швейцарською компанією Allseas контракт на прокладання труб для газопроводу в Балтійському морі. Про це повідомляє видання "ТАСС" з посиланням на прес-службу компанії.

Як наголошується в повідомленні, прокладка труб у Балтійському морі буде проводитися в 2018-2019 рр.

Нагадаємо, старт будівництва газопроводу "Північний потік-2" запланований на 2018 р. Проект передбачає будівництво 3-ї та 4-ї гілок балтійської магістралі з доведенням її потужності до 110 млрд куб. м на рік. Газ "Північного потоку-2" повинен прийти в австрійський Баумгартен. Запуск "Північного потоку-2" є частиною проекту "Газпрому" на шляху відмови від українського транзиту.

"Газпром" планував реалізувати проект "Північний потік-2" разом з європейськими нафтовими компаніями Engie, OMV, Shell, Uniper і Wintershall. Однак європейські партнери відмовилися від фінансової участі в проекті, і тепер "Газпром" змушений інвестувати 1,75 млрд євро - удвічі більше, ніж планувалося.

Раніше Україна і Польща домовилися координувати кроки з метою недопущення реалізації проекту "Північний потік-2". Президент Польщі Анджей Дуда вважає, що "Північний потік-2" - проект політичного характеру, який втручається в енергетичну безпеку країн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів