Профспілка гірників України вимагає від міністра енергетики погасити борги по зарплаті

Погасити заборгованість із заробітної плати - з такою вимогою до міністра енергетики шахтарі прийшли і представники профспілки гірників України, повідомляє "112 Україна".

"У шахтарів заборгованість по заробітній платі зараз на державних шахтах 1 млрд 111 млн. Але міністр поінформував, що виділено 324 млн гривень, які підуть на заробітну плату. Гроші ще не пішли", - розповів голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Гірники також вимагають звільнення директора шахти "Селидіввугілля", який, за їхніми свідченнями, пов'язаний з людьми Януковича.

"Вугільні пласти видано незаконно, я вважаю, на людей Януковича. Призначені паном Насаликом люди вже в змові з людьми Януковича розробляють ці родовища", - розповів народний депутат Віталій Купрій.

Під час зустрічі міністр запідозрив нетверезий стан візитерів. Тому розмова міністра з профспілковими працівниками не відбулася. Щодо заробітних плат, то Ігор Насалик поскаржився на сьогоднішній зрив роботи відповідного департаменту.

"Люди заблокували роботу департаменту вугільної промисловості, і на сьогоднішній день ми не змогли зробити паспорт. Кошти планувалися піти сьогодні, але сьогодні кошти вже не зможуть піти", - повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості України Ігор Насалик.

Представники профспілки впевнені: для роботи департаменту та відправлення коштів шахтарям не обов'язково використовувати зал, в якому відбулася невдала зустріч з міністром. У ситуацію навіть втрутилася представник уповноваженого з прав людини. Шахтарі передали їй відповідні заяви - взяти під контроль уповноваженого вирішення їхньої проблеми.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів