Проект держбюджету-2019 передбачає виділення понад 1 млрд грн на високоспеціалізовану медичну допомогу

Також 15,3 млрд грн можуть виділити на надання населенню первинної медичної допомоги

З відкритих джерел

Кабінет міністрів пропонує Верховній Раді ухвалити державний бюджет на 2019 рік з витратами на високоспеціалізовану медичну допомогу в сумі понад 1 млрд грн. Про це йдеться в тексті проекту держбюджету-2019, опублікованому на сайті Верховної Ради.

За бюджетною програмою "Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров'я" у 2019 році планується спрямувати видатки в обсязі 1 млрд 028 млн 381,4 тис. грн, у тому числі по загальному фонду – 1 млрд 018 млн 626,4 тис. грн і по спеціальному - 9 млн 755 тис. грн.

Новини за темою: МОЗ та Міносвіти нагадали про заборону відвідувати школу і садочки нещепленим дітям

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, витрати на 2019 рік забезпечать надання спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги окремим категоріям населення в 15 закладах МОЗ України, зокрема у Національній дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит" та Українському державному медико-соціальному центрі ветеранів війни.

Також Кабмін пропонує Верховній Раді прийняти держбюджет-2019 з витратами на надання первинної медичної допомоги населенню в сумі 15 млрд 314 млн 892,9 тис. грн.

Раніше повідомлялося, що в Україні впроваджують центральну електронну систему для оптимізації роботи диспетчерських служб "Централь 103". Система почне працювати в тестовому режимі у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській областях та місті Києві.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів