Проект бюджету-2019: Уряд пропонує виділити 4,4 млрд грн на потреби МЗС

Найбільшу суму передбачено на функціонування закордонних дипломатичних установ України та розширення мережі власності України для потреб цих установ - 3 млрд 310 млн 202,3 тис. грн

Фото з відкритих джерел

У проекті державного бюджету України на 2019 рік видатки за загальним фондом для Міністерства закордонних справ України передбачено в сумі 4 млрд 419 млн 357,8 тис. гривень. Про це йдеться в тексті проекту держбюджету-2019, опублікованому на сайті Верховної Ради.

Так, для реалізації бюджетної програми "Функціонування закордонних дипломатичних установ України та розширення мережі власності України для потреб цих установ" враховано кошти загального фонду державного бюджету у сумі 3 млрд 310 млн 202,3 тис. грн.

Новини за темою: Уряд пропонує виділити на Нацполіцію у 2019-му на 5 млрд грн більше, ніж поточного року

З метою виконання бюджетної програми "Реалізація Міністерством закордонних справ України повноважень з проведення зовнішньої політики України, організація і контроль за діяльністю закордонних дипломатичних установ України" враховано кошти загального фонду державного бюджету в сумі 30 млн грн. Відзначимо, що в поточному році на виконання цієї бюджетної програми передбачено аналогічну суму.

На керівництво та управління у сфері державної політики щодо зовнішніх відносин планується витратити 296 млн 313,8 тис. грн. Крім цього, внески України до бюджетів ООН, органів і спеціалізованих установ системи ООН, інших міжнародних організацій та конвенційних органів можуть обійтися державі в 644 млн 849,2 тис. грн.

Нагадаємо, цього року на потреби МЗС передбачалося 4 млрд 42 млн 92,5 тис. грн.

 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів