Приватизація великих держпідприємств можлива лише за нормальних ринкових умов, - Абромавічус

"Якщо ми зараз будемо продавати, то люди будуть дивуватися, як можна у воєнний час щось продати за добру ціну", - сказав міністр

Фото з відкритих джерел

В Україні можлива приватизація великих державних підприємств лише при створенні нормальних ринкових умов. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус на засіданні профільного комітету Верховної Ради, повідомляє "РБК-Україна".

"Моя позиція - це масштабна приватизація на прозорих умовах в момент, коли будуть нормальні ринкові умови. Якщо ми зараз будемо продавати, то люди будуть дивуватися, як можна у воєнний час щось продати за добру ціну. Тому в першу чергу буде робитися реформа управління цими підприємствами, аудит", - сказав міністр.

Глава МЕРТ також додав, що згідно із законодавчими змінами, аудит найважливіших державних підприємств зможуть провести компанії "великої аудиторської четвірки" (компанії PricewaterhouseCoopers, Deloitte, Ernst & Young, KPMG).

Новини за темою:

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабмін має намір скоротити кількість об'єктів, що не підлягають приватизації, з 1500 до 300.

Джерело: РБК-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів