Потрібно зупинити декларовану урядом приватизацію і зайнятися економічним підйомом підприємств, - експерт

"Необхідно знайти інвесторів, які, можливо, в договорі спільного співробітництва будуть допомагати ставити ці підприємства з колін на ноги", - вважає експерт

112.ua

Потрібно зупинити декларовану урядом приватизацію і зайнятися економічним підйомом державних підприємств. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив політичний експерт, голова Інституту публічної політики та консалтингу Сергій Биков.

"Я вважаю, що, в принципі, необхідно зупинити ту огульну приватизацію, яку декларує сьогодні український уряд, і зайнятися питанням економічного підйому цих підприємств. Необхідно знайти інвесторів, які, можливо, в договорі спільного співробітництва будуть допомагати ставити ці підприємства з колін на ноги, щоб ці підприємства, державні, формували додану вартість, приводили сюди іноземні гроші і розвивали українську економіку", - заявив Биков.

Зазначимо, тема приватизації викликає неоднозначну оцінку в експертному середовищі. Так приватизація першого об'єкта, Одеського припортового заводу, не відбулася, оскільки на аукціон не надходило жодної заявки. ОПЗ буде виставлено на продаж повторно у вересні.

Нагадаємо, нещодавно прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляв, що стартова ціна Одеського припортового заводу (ОПЗ) завищена.

Фонд держмайна України запропонував стартову ціну за 99,567% ОПЗ - 13,175 млрд грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів