Порошенко: Жодної програми фіндопомоги Україні не буде скасовано через введення воєнного стану

За словами президента, найближчими днями від МВФ, Світового банку та інших міжнародних організацій надійдуть підтвердження цього

Twitter Петра Порошенка

Жодну програму фінансової допомоги Україні не буде скасовано через введення в країні воєнного стану. Про це заявив президент Петро Порошенко під час спілкування з жителями Чернігівської області, яке транслював телеканал "112 Україна". 

"ЄС, макрофінансова допомога, МВФ, Світовий банк нібито кошти країні, яка воює, не дадуть. Вчора я провів інтенсивні міжнародні консультації і сказав, що це не ми воюємо, ми виконуємо свій святий обов'язок - захищаємо рідну землю. Ні на кого не нападаємо. Яку відповідь ми почули? Пане президенте, ми вам віримо і тому ми не скасуємо жодної програми допомоги. Найближчими днями ви це почуєте", - зазначив він.

Раніше в представництві ЄС заявили, що введення воєнного стану не має вплинути на виділення Україні макрофінансової допомоги від Євросоюзу в розмірі 1 млрд євро. Там нібито уважно стежать за розвитком ситуації в державі.

Україна також очікує найближчим часом чергового траншу від МВФ.

Нагадаємо, через Азовську кризу в Україні було вирішено ввести воєнний стан. Глава української держави не виключає, що Росія може почати повномасштабне вторгнення на територію України.

За словами президента, в такому випадку йому знадобляться хвилини, щоб організувати ефективний захист держави.

Очікується, що в країні буде часткова мобілізація резерву першої черги.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів