Порошенко переконаний, що Верховна Рада підтримає виділення 500 млн грн на витрати "Укрпошти" з доставки пенсій

Також стало відомо, що "Укрпошта" не скорочуватиме відділення в селах

Петро Порошенко RP online

Президент України Петро Порошенко переконаний, що Верховна Рада підтримає виділення 500 млн грн на витрати "Укрпошти" з доставки пенсій. Про це глава держави заявив під час зустрічі з міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, яку транслював "112 Україна".

"Я запропонував дуже непросте, але єдино можливе рішення. Вніс пропозицію на уряд, вона була підтримана урядом, за що я їм вдячний, щоб ми виділили 500 млн грн з державного бюджету для того, щоб забезпечити компенсацію "Укрпошті" видатків на доставку пенсій. І ці 500 млн підуть на те, щоб захистити пенсіонерів, не підвищувати тарифи на доставку пенсій. Не буде це робитися за кошти пенсіонера. Пенсії треба збільшувати, а не забирати звідти додаткові кошти. І водночас зберегти відділення", - заявив Порошенко.

За словами президента, наразі бюджетний комітет розглядає урядове подання до другого читання.

"Я переговорив з депутатами, з прем'єр-міністром, ця стаття точно буде проголосована ВР. Пропозиції президента будуть підтримані", - зазначив глава держави.

Новини за темою: "Укрпошта" доставлятиме пенсії, а її менеджмент нехай іде у відставку, - Гройсман

Раніше повідомлялося, що "Укрпошта" планує припинити доставку пенсій у випадку, якщо новий тариф (на доставку пенсій) не буде затверджено до 1 листопада 2018 року. Зазначалося, що Міністерство інфраструктури як регулятор встановило новий тариф на доставку пенсій ще в листопаді 2017 року, однак його не погоджують у Міністерстві соціальної політики та Пенсійному фонді.

Нагадаємо, збитки "Укрпошти" від доставки пенсій у цьому році сягли 1 млрд грн. 

"Укрпошта" підвищила тарифи на доставку листів і посилок - на 40% з 10 вересня цього року. Другий етап підвищення тарифів почнеться з 1 січня 2019 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів