Порошенко схвалив списання "Південмашу" 400 млн грн боргів за електроенергію

Заборгованість підприємства буде погашено за рахунок надходжень від сплати податкового боргу з податку на прибуток вугледобувних підприємств

Петро Порошенко підписує документ, архівне фото Прес-служба президента України

Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою закон про внесення змін до державного бюджету на 2016 р., якими державному підприємству "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова" ("Південмаш") списується заборгованість за спожиту електроенергію в розмірі 400 млн грн. Відповідну інформацію опубліковано в картці законопроекту № 5281 на сайті парламенту.

"02.12.2016. Повернуто з підписом від президента", - йдеться у повідомленні в рядку статусу документа.

Новини за темою: Порошенко підписав закон про реструктуризацію заборгованості підприємств ЖКГ, - Зубко

Нагадаємо, парламент ухвалив цей закон 17 листопада. Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, від січня 2013 р. "Південмаш" має незадовільний рівень грошових розрахунків. За цей період накопичена кредиторська заборгованість за спожиту електроенергію, яка з урахуванням штрафних санкцій та пені, нарахованих згідно із судовими рішеннями, становить близько 400 млн гривень. При цьому кошти для погашення зазначеної заборгованості у підприємства відсутні.

Ухвалений Радою закон збільшує витрати держбюджету-2016 на Державне космічне агентство України на 400 млн грн. Цю суму буде спрямовано на нову бюджетну програму з фінансової підтримки "Південмашу" на погашення заборгованості за електроенергію.

Згідно із законом, заборгованість підприємства буде погашено за рахунок надходжень від сплати податкового боргу, в тому числі реструктуризованого або на виплат (відтермінованого), з податку на прибуток вугледобувних підприємств, а також реструктуризованих або на виплат, відтермінованих грошових зобов'язань з податку на прибуток вугледобувних підприємств, що сплачуються до загального фонду державного бюджету.

Новини за темою: Кабмін встановив неможливість нарахування заборгованості за оплату послуг опалення отримувачам субсидії

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів