Порошенко провів зустріч із заступником глави МВФ Ліптоном і запевнив його у відданості реформам

Співрозмовники обговорили питання співпраці України з Міжнародним валютним фондом та виконання поточної програми кредитування

Прес-служба президента України
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з першим заступником директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном і директором Європейського департаменту МВФ Поулом Томсеном. Про це повідомляє прес-служба президента.
 
"Глава держави запевнив високих представників МВФ у відданості команди реформаторів ідеям реформ, незважаючи на важку ситуацію, в якій опинилася країна", - йдеться в повідомленні.
 
"У нас зараз дуже професійна, орієнтована на результат команда", - зазначив президент.
 
За словами Порошенка, "у команді немає ніяких розбіжностей щодо напрямки реформування країни".
 
Наголошується, що представники керівництва МВФ високо оцінили новий Кабмін України, зокрема, залучення до роботи міжнародно визнаних фахівців з досвідом успішного проведення реформ, а також керівництво Національного банку. Девід Ліптон особливо відзначив призначення міністром фінансів Наталії Яресько, а також висловився на підтримку голови Національного банку Валерії Гонтарєвої.
 
Співрозмовники обговорили питання співпраці України з Міжнародним валютним фондом та виконання поточної програми кредитування.
 
Президент подякував керівництву МВФ за розуміння ситуації, в якій опинилася Україна, і за підтримку, а також запевнив у своїй готовності всіляко сприяти подальшій співпраці з фондом.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів