Порошенко підтвердив готовність України постачати електроенергію до Білорусі

Лідери також обговорювали постачання нафти

Прес-служба президента Білорусії

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі в Києві з Олександром Лукашенком підтвердив готовність України постачати електроенергію до Білорусі. Про це Порошенко заявив під час брифінгу за підсумками зустрічі, який транслював телеканал "112 Україна".

"Окрему увагу ми приділили в нашій співпраці в енергетичній сфері. На сьогодні домовились про конкретні кроки співпраці в галузі електроенергетики, нафтової газової промисловості. На мою думку, це є надзвичайно перспективно. У тому числі я підтвердив готовність України постачати електроенергію до Білорусі, і домовились розглянути можливість розширення поставок енергоресурсів, зокрема нафти, з використанням унікального транзитного потенціалу України", - сказав він.

Зазначимо, що на минулій зустрічі у квітні 2017 року Порошенко обговорив з Лукашенком відновлення експорту електроенергії.

Нагадаємо, в січні 2015 року Україна припинила експорт електроенергії до Білорусі та Молдови в повному обсязі через нестачу потужностей усередині країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів