Порошенко і президент SOCAR обговорили можливість виробництва високоякісного авіапалива в Україні

За словами президента Азербайджанської державної нафтової компанії, за 10 років роботи в Україні "тільки зараз створено хороші умови для бізнесу"

пресс-служба главы государства

Президент України Петро Порошенко і президент Азербайджанської державної нафтової компанії SOCAR Ровнаг Абдуллаєв на зустрічі в Києві обговорили перспективи розширення співпраці у сфері поставок високоякісного авіаційного палива і можливого його виробництва в Україні. Про це повідомляє прес-служба глави держави. 

Сторони обговорили "турецькі проекти" компанії, участь у них України і перспективи подальшого розвитку нафтопереробного комплексу Української держави.

"Наступного року, після закінчення стратегічних проектів у Туреччині всю увагу буде приділено Україні, оскільки розвиток тут відбувається дуже успішно", - сказав президент SOCAR.

Новини за темою: Порошенко розповів, за кого вболіватиме на фіналі Ліги чемпіонів

За його словами, за 10 років роботи в Україні "тільки зараз створено хороші умови для бізнесу".

"Я вважаю, що ми в повній мірі повинні скористатися можливостями розвитку та поглиблення співробітництва, у тому числі в сфері енергетики", - сказав він, підкресливши важливість використання цього потенціалу для диверсифікації енергопостачання в Україну.

Сторони також обговорили можливості розширення співпраці в сфері поставок високоякісного авіаційного палива і можливого його виробництва в Україні у зв'язку з різким збільшенням авіаційного пасажиропотоку в українських аеропортах, зокрема у Борисполі, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та інших українських містах.

Новини за темою: Катастрофічно відстали: Чим живуть ті, хто шукає в Україні нафту і газ

Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки SOCAR - один з найбільших операторів світового паливно-енергетичного ринку. Ключові напрямки діяльності компанії: освоєння нових родовищ, видобуток нафти і газу, переробка нафтопродуктів, трейдинг, науково-дослідна діяльність.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів