Польща запустить потяг Перемишль - Берлін через наплив пасажирів з України

У PKP Intercity зазначають, що кількість пасажирів з України подвоюється другий рік поспіль

Фото з відкритих джерел

Залізнична компанія Польщі PKP Intercity анонсувала запуск прямого залізничного маршруту між Перемишлем і Берліном. Рішення було ухвалено у зв'язку з напливом пасажирів зі сходу, зокрема з України, які прямують далі до країн ЄС, повідомляє Rynek kolejowy.

Як повідомляється, керівництво компанії планує скористатися трафіком, що зростає, і домогтися того, щоб якомога більше пасажирів використовували саме залізничний транспорт. Для цього планується запустити додатковий потяг з причіпних вагонів, який буде курсувати за маршрутом Перемишль - Вроцлав - Зелена Гура - Берлін.

"Сполучення з Україною — це постріл у десятку. Потяги з Перемишля до Львова і Києва з кожним роком перевозять все більше пасажирів. Протягом перших п'яти місяців маємо вже стільки пасажирів, скільки за весь минулий рік, коли спостерігалося двократне зростання мандрівників. Очевидно, що варто очікувати наступного подвоєння кількості пасажирів на напрямках зі сходу", - повідомив голова PKP Intercity Марек Хранюк.

Він також зазначив, що "з українською та німецькою сторонами є взаєморозуміння" в питанні запуску прямого рейсу. Він матиме назву "Метрополь" і складатиметься з причіпних вагонів, які у Вроцлаві причіплятимуть до потяга, що курсує до Берліна.

Раніше повідомлялося, що Польща та Україна обговорили запуск потяга Люблін - Львів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів