Покупцем "Кузні на Рибальському" стане компанія Сергія Тігіпка

Сума і термін угоди будуть оприлюднені після отримання дозволу від Антимонопольного комітету

Фото з відкритих джерел

Група "ТАС", що належить Сергієві Тігіпку, досягла попередньої домовленості про придбання заводу "Кузня на Рибальському". Про це повідомляє прес-служба "ТАС", передає "Інтерфакс-Україна".

"На даному етапі в Антимонопольний комітет України подано заяву щодо можливості придбання акцій ПрАТ "Завод Кузня на Рибальському". Після отримання дозволу від регулятора сторони мають намір продовжити роботу зі здійснення угоди", - повідомили представники групи.

Вартість покупки і терміни оформлення операції на цей момент не розголошують. Подробиці будуть оприлюднені після прийняття рішення Антимонопольним комітетом.

Завод "Кузня на Рибальському", раніше відомий під назвою "Ленінська кузня" - суднозавод, основним акціонером якого є "Недиверсифікований корпоративний інвестфонд "Прайм Ессетс Капітал" (раніше "Фонд Петра Порошенка"). Нині завод освоює виробництво продукції оборонного призначення, у тому числі 40-міліметрового гранатомету УАГ-4 і бойових модулів для бронетехніки ОБМ, БМ "Скорпіон". Крім того, з 2015 року підприємство приступило до створення 10-тонної БКМ "Тритон" та 15-тонної БМ "Арбалет", а також включилася в кооперацію з виробництва радіоелектронного обладнання для ДПСУ.

Раніше про продаж заводу повідомив прес-секретар президента України Петра Порошенка Святослав Цеголко.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів