Перші підприємства будуть виставлені на приватизацію до кінця року, - Абромавічус

Серед найбільших підприємств, які планують виставити на продаж, - "Одеський припортовий завод" та "Центренерго"

112.ua

До кінця року уряд планує продати перші державні підприємства. Про це повідомляє інформагентство Reuters з посиланням на міністра економіки України Айвараса Абромавічуса.

Він зазначив, що найбільша компанія з понад 350-ти, які виставлять на продаж, - це "Одеський припортовий завод". На думку міністра, він може бути проданий за 500 млн доларів.

При цьому ще кілька сотень тисяч доларів може також принести продаж енергетичної компанії "Центренерго". Зокрема, французька компанія Gaz de France вже висловила зацікавленість в покупці компанії. 

Абромавічус також повідомив, що Кабінет міністрів намагається знайти кошти, щоб зміцнити українську економіку, яка знаходиться на межі банкрутства і потребує міжнародної допомоги.

Новини за темою: Саакашвілі вважає, що приватизація може призвести до появи "нової серії олігархів"

Нагадаємо, раніше Фонд державного майна України (ФДМУ) опублікував графік приватизації на 2015 рік. Так, у липні ФДМУ планує виставити на продаж на фондові біржі 5% ПАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ), ПАТ "Одеська ТЕЦ", у листопаді - 25% ПАТ "Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго".

Новини за темою: Демчишин вважає, що приватизація ТЕЦ зможе забезпечити збільшення виробництва теплової енергії

Крім того, на листопад заплановано конкурс на 94,99% ПАТ "Одеська ТЕЦ" і 94,567% ПАТ "Одеський припортовий завод".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів