Парламент прийняв постанову щодо фінансування інтернів апарату ВР з держбюджету

З 1 січня 2018 року буде виділено 30 стипендій для стажерів Верховної Ради України

Андрій Парубій Украинское фото

Парламент прийняв постанову №6596 щодо фінансування інтернів апарату Верховної Ради з держбюджету. За таке рішення проголосували 244 народних депутати.

Онлайн-трансляцію засідання парламенту вів телеканал "112 Україна".

Так, з метою забезпечення практичної реалізації частини дев'ятої статті 48 Закону України "Про державну службу" щодо організації стажування у державних органах Верховна Рада України постановляє апарату Верховної Ради України визначити порядок проведення стажування з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в апараті Верховної Ради України громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби.

В цьому зв'язку з 1 січня 2018 року 30 стипендій буде виділено для стажерів Верховної Ради України, зарахованих для проходження стажування в апараті Верховної Ради України на повний робочий день. Стипендії нараховуються та виплачуються стажеру щомісячно у розмірі двох прожиткових мінімумів працездатних осіб.

Кабінету міністрів України постановлено щорічно під час підготовки проекту закону про державний бюджет України передбачати кошти, необхідні для виплати стипендій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів