"Ощадбанк" заявляє про незаконність перейменування української "дочки" Сбербанку РФ

"Ощадбанк" вимагає від української "дочки" Сбербанку РФ змінити назву в найкоротші терміни

Фото з відкритих джерел

"Державний ощадний банк України" (Ощадбанк) заявляє про незаконність перейменування української "дочки" Сбербанку Росії в ВАТ "Ощадбанк". Про це йдеться в офіційній заяві "Ощадбанку".

"Державний ощадний банк України" наголошує, що на території України він є єдиним законним власником виключних майнових прав на наступні торгові марки: "Ощадбанк", "Ощадбанк" і "Oschadbank" та ін.

У зв'язку з цим "Ощадбанк" вважає, що його права як власника зареєстрованих торгових марок порушені і звертається до ВАТ "Ощадбанк" (Київ) з вимогою негайно припинити будь-яке незаконне використання ТМ "Ощадбанк" на території України при наданні фінансових послуг банківською установою ВАТ "Ощадбанк" (Київ), оскільки це вводить в оману споживачів і порушує права "Державного ощадного банку України".

Крім того, "Ощадбанк" в найкоротші терміни вимагає перейменувати ВАТ "Ощадбанк" (Київ).

Новини за темою: "Сбербанк" РФ збільшить статутний капітал української "дочки" на 4,78 млрд гривень

"Ощадбанк" планує направити відповідні звернення і заяви в Національний банк України, Антимонопольний комітет України і судові органи з метою сприяння у врегулюванні спору учасниками банківського ринку для захисту інтересів клієнтів; припинення недобросовісної конкуренції; припинення порушення виключних майнових прав.

Нагадаємо, в листопаді ПАТ "Дочірній банк "Сбербанку Росії" перейменувався в ПАТ "Ощадбанк" (Київ). За даними НБУ, на 1 жовтня 2015 року за розміром загальних активів банк займав п'яте місце (53,75 млрд грн) серед 123 діючих у країні банків.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів