Громадський рух власників авто з ГБО вирішив підтримати протест проти підвищення цін на бензин

Члени організації мають намір приєднатися до мітингу під Кабміном

© EPA/UPG

Організація власників авто з ГБО вирішила підтримати протест проти підвищення цін на бензин, відповідне оголошення, а також заклик до членів руху опубліковані на її сторінці в Facebook.

Члени організації мають намір приєднатися до мітингу, запланованого на 18 квітня біля стін Кабінету міністрів. Організатором мітингу є інший рух автомобілістів – "АвтоЄвроСила".

Причина протесту – можливе подорожчання палива через введення квот на імпорт нафтопродуктів.

Йдеться про пропозиції компанії "Укртатнафта" (56% якої належать приватним інвесторам (в т. ч. Ігорю Коломойському) з 1 травня 2018 року встановити квоту на постачання іноземного палива, що призведе до різкого подорожчання бензину та дизельного палива в Україні.

"В цілому ми будемо мати справу з монополією "Укртатнафти", а прогнозувати її поведінку неможливо... Аналіз заяви "Укртатнафти" показує, що на піках вона не зможе забезпечити поставки в рамках запропонованих квот, що означатиме необхідність імпорту з 30-відсотковим митом. В даному випадку це близько плюс 4 грн/л і абсолютна непередбачуваність у забезпеченні ринку паливом", - сказав глава Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів