Окупаційна влада Криму примусово викуповує два підприємства Ріната Ахметова

На Керченському стрілочному заводі та металургійному комплексі призначено тимчасові адміністрації

Фото з відкритих джерел

Два розташованих у Криму підприємства Ріната Ахметова, Керченський стрілочний завод і металургійний комплекс, буде примусово викуплено окупаційним кримським урядом. Про це повідомило видання "КоммерсантЪ".

Вчора кримські чиновники провели зустріч з працівниками підприємства і повідомили їм про введення тимчасової адміністрації. Буде проведено інвентаризацію майнового комплексу, щоб визначити вартість заводів для їх примусового викупу.

Крім того, було створено ГУП "Керченський металургійний комплекс", до якого увійде майно двох заводів після примусового викупу. Окупаційна влада запропонувала всім працівникам підприємств написати заяву про перехід на роботу до ГУП. Вони запевнили, що зарплата працівникам буде регулярно виплачуватися, а комплексу буде надано підтримку в отриманні замовлень.

Як заявили власті окупованого Криму, рішення щодо примусового викупу було ухвалено через політичну позицію власника – Ріната Ахметова. Прибуток від кримських підприємств йшов в Україну, і частина цих грошей йшла на фінансування АТО. Нагадаємо, що влада невизнаної "ЛНР" 1 березня ввела зовнішні адміністрації на трьох підприємствах Ріната Ахметова: "Краснодонвугілля", "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит". У заяві групи СКМ, яка належить бізнесмену, було сказано, що "ми вважаємо приватну власність суверенною, а вимогу щодо перереєстрації своїх підприємств та сплати податків самопроголошеним "ДНР" і "ЛНР" – неприйнятною".

Новини за темою: У СКМ назвали неприйнятними вимоги "ЛДНР" про перереєстрацію підприємств та сплату їм податків

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів