Керівника філії держбанку затримано в Києві за хабарництво і незаконне відчуження майна

Крім іншого, банкір отримав 60 тис. грн за сприяння в незаконній передачі в оренду цілісного майнового комплексу, що належить банку

Затримання хабарника Facebook Прокуратура міста Києва

Керівника однієї з філій "Укрексімбанку", який повністю перебуває у державній власності, було затримано під час отримання хабара. Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва.

"Прокуратурою міста Києва спільно з ГУ КРЕ СБУ (Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки, - ред.) під час отримання неправомірної вигоди в сумі 60 тис. грн затримано керівника однієї з філій АТ "Укрексімбанк", 100% акцій якого належать державі", - йдеться в повідомленні.

Хабар отриманий керівником банку Facebook Прокуратура міста Києва

Банківський працівник отримав грошові кошти від суб'єкта господарювання за сприяння у передачі в оренду цілісного майнового комплексу, що належить банку.

Крім того, прокуратурою міста Києва задокументовано ще один епізод протиправної діяльності затриманого, а саме отримання ним 10 тис. дол. за незаконне відчуження майна, яке перебувало на відповідальному зберіганні в АТ "Укрексімбанк". Першочергові слідчі дії тривають.

Як повідомлялося, суд оштрафував на 3400 грн екс-начальницю відділення банку у Львові за привласнення 2,7 млн грн вкладів клієнтів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів