Невідомі інвестори скупили за тиждень 10% всіх Karbo, - ЗМІ

Курс української кріптовалюти Karbo за минулий тиждень знизився з 0,64 до 0,6 USD/KRB, або на 6,3%, пише "НВ бізнес".

Видання нагадує, що тижнем раніше ринок української криптовалюти несподівано вийшов з майже двомісячного затишшя, коли її курс коливався в межах 0,50-0,52 USD/KRB, а щоденні обсяги торгів становили всього 10-15 тис. дол. і виріс до значення 0,72 USD/KRB на піку в суботу 26-го травня (+40%).  Середній обсяг щоденних торгів  у цей період досягав 50-75 тис. дол.

Тоді учасники ринку сходилися в думці, що на курс в основному вплинув вихід новини про входження Karbo у світовий ТОП-10 анонімних криптовалют.

За словами абсолютної більшості опитаних авторами матеріалу учасників ринку, новина спровокувала приплив коштів у валюту саме роздрібних інвесторів, тому що до третини з 10 до 50 тис. дол. денного обсягу торгів проходило через крипто-біржу BTC Trade UA – єдину з шести бірж, на яких Karbo торгується і гривні, і де існує зручна система розрахунку гривневими картками українських банків.

"Перший тиждень, коли Karbo зробило +40% в доларі і більше +50%-ів в Біткоїні – це була тиждень масового попиту. Ринок ніщо не могло "нахилити вниз", навіть майнери не збиралися продаватися і чекали зростання. Коли в минулі вихідні курс почав сповзати з 0,72 до 0,68 – ніхто не сприйняв це серйозно", - цитує видання одного з провідних українських криптотрейдерів.

"Але минулого тижня ми всі побачили, як хтось штучно виставляє великі лоти "на пониження", "обрубуючи" курс на 2 центи вниз кожен раз. Спочатку мало хто розумів, що відбувається, але тепер вже всі основні брокери підтверджують цей "інсайд" - поки на біржах торгувалося 30-40 тис. дол. у день, - великі покупці скуповували в обмінниках до 50-70 тис. дол. на день, йдеться в матеріалі.

Сумарний обсяг закупівлі лише у чотирьох опитаних виданням брокерів склав 120 тис. дол. (3,6% від капіталізації) за минулий тиждень. Якщо ж брати до уваги і попередній тиждень, коли близько 220-240 тис. дол. було викуплено на біржі, - то стає зрозумілим, що на ринку з'явився гравець або група гравців, що скупили за останні два тижні Karbo приблизно на 340 тис. дол., або близько 10% від загальної капіталізації, роблять висновок автори матеріалу.

"А ви ж самі розумієте, що може "зробити з ринком" гравець, який контролює 340 тис. з 3,3 млн доларів загальної капіталізації цієї криптовалюти, при середньоденному обігу в 40-50 тис. дол. – і впустити його з 50 до 25 центів – і розігнати вгору до 10 доларів буквально за тиждень. Ясно, що той, хто вклався майже на третину мільйона, буде "гнати ринок" тільки вгору – так що нас однозначно чекає "ралі", тільки б вгадати, коли воно почнеться", - висловив загальну думку криптотрейдер Тарас Середа.

“За моєю інформацією, пул розробників Karbo таки зумів домовитися про додавання Karbo на одну з китайських бірж до першої половини червня. А це приплив капіталу не тільки Китаю, але і Японії і Південної Кореї, - фактично основи крипторинку світу. Це побічно підтверджується і раптовою хвилею інтересу японських і корейських спеціалізованих ресурсів до Karbo. Швидше за все, хтось формує великий портфель для того, щоб перепродати його хлопцям з Азії з захмарною премією. Тому, що як показує досвід останніх років, вони готові платити. При цьому врахуйте також, що з понеділка на ринок вийдуть ще й обмінники, щоб поповнити запаси. Тому, думаю нас чекає тиждень дуже активних торгів”, – додав Тарас Середа.

Karbo  – криптовалюта, випущена в обіг 30 травня 2016 року, що дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30.05.2016 зріс з 0,0058 до 0,6 USD/KRB або в 103 рази. Загальна капіталізація ринку криптовалюти станом на 03.06 становить 3 579 298 USD або 465 BTC. Karbo торгується на шести криптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre і Altex.exchange.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів