НБУ за півроку створив мережу прийому карток НСМЕП у банкоматах та POS-терміналах 80% всієї еквайрингової мережі України, - Шацький

НБУ за півроку збільшив мережу прийому карток НСМЕП у банкоматах та POS-терміналах до 80% всієї еквайрингової мережі України. Про це 112.ua повідомив директор департаменту роздрібних платежів НБУ Сергій Шацький

112.ua

Він також продемонстрував тестову безконтактну картку НСМЕП, специфікація щодо якої скоро буде розіслана всім банкам-учасникам НСМЕП.

"Перспективи і стратегія розвитку лежать у ключі інновацій. А саме - розвитку безконтактних платежів, у тому числі транспортної карти і NFC wallet на телефоні, використовуючи хмарні рішення, створення власної бонусної системи НСМЕП, ребрендингу системи та запуску переведень із карти на карту P2P, а також безпечний e-commerce", - зазначив Шацький.

Вчора, 15 вересня, у м. Яремче Івано-Франківської області стартувала Міжнародна конференція "Інновації та безпека інформаційних банківських технологій". Захід зібрав на одному майданчику представників 40 банків, Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, а також представників найбільших компаній – виробників систем захисту для банків.

Серед низки важливих тем говорили і про Національну систему масових електронних платежів. НСМЕП, на відміну від пластикової картки із магнітною смугою, найбільш повно задовольняє вимоги безпеки.

Зазначимо, конференція "Інновації та безпека інформаційних банківських технологій" триватиме до 18 вересня. Учасникам належить обговорити низку питань, що стосуються інноваційних технологій для інформаційної безпеки банків.

Новини за темою: У м. Яремче Івано-Франківської області стартувала банківська конференція

 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів