НБУ витратить ще 30 млрд грн на докапіталізацію "ПриватБанку", - Гонтарева

Раніше Нацбанк вже вклав у докапіталізацію "ПриватБанку" 146 млрд гривень

Пресс-служба НБУ

У Національному банку вважають, що "ПриватБанк" потребуватиме докапіталізації ще на 30 млрд гривень. Про це під час круглого столу "Реформи банківського сектору в Україні: досягнення, виклики та прогнози" у Вашингтоні сказала голова Національного банку України Валерія Гонтарева, повідомляє прес-служба регулятора на своїй сторінці у Facebook.

"Авжеж, як голова центрального банку я вже ознайомлена з попередніми результатами звіту. І ці результати навіть гірші, ніж ми очікували раніше. 146 млрд гривень - це не всі кошти, що має вкласти держава у докапіталізацію "Приватбанку" через усі ті порушення та шахрайські операції, що мали місце за попередніх акціонерів. Можу вам сказати, що в останню ніч (перед початком процедури входження держави в капітал банку) було проведено (попереднім менеджментом) шахрайські операції на суму більш ніж 16 млрд гривень", - сказала Гонтарева.

За словами Валерії Гонтаревої, банк потребуватиме докапіталізації ще на 30 млрд гривень.

"Відповідно до остаточних офіційних результатів аудиту, які будуть опубліковані до кінця поточного місяця, може виявитися, що потреба у капіталі буде ще більшою. Ми разом із Міністерством фінансів як власником банку, базуючись на цих фінальних результатах, визначимо, яку саме суму коштів додатково потребує банк", - зазначила Гонтарева.

Раніше повідомлялось, що у "ПриватБанку" перед націоналізацією провели шахрайські операції на суму понад 16 млрд грн.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 року уряд підтримав пропозицію Національного банку і Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ "ПриватБанк" у стовідсоткову державну власність.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів