НБУ відмовив білоруському банку в узгодженні придбання "Сбєрбанку" в Україні

Причиною відмови є невідповідність заявника вимогам українського законодавства

viveski.info

Національний банк України (НБУ) відмовив білоруському "Паритет банку" в узгодженні придбання української "дочки Сбєрбанку". Про це йдеться у прес-службі НБУ.

"Національний банк України відмовив у погодженні опосередкованої істотної участі в ПАТ "Сбєрбанк" акціонерному товариству "Паритет банк" (Республіка Білорусь) у зв'язку з невідповідністю заявника вимогам законодавства України", – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що національний банк повідомив про прийняте рішення заявника, а також обговорив з новим керівництвом українського ПАТ "Сбєрбанк" питання подальшої стратегії банку в Україні.

Наприкінці 2017 року білоруський "Паритет банк" подав заявку на купівлю українського підрозділу російського "Сбєрбанку" - ПАТ "Сбербанк".

Як повідомлялося, 16 березня президент Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 15 березня 2017 р. "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" проти банків з російським державним капіталом, які працюють в Україні: "Ощадбанку" і "ВТБ", "БМ Банку", "Промінвестбанку" і VS Bank ("дочка" "Сбербанку"). Їм заборонено виведення капіталів за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів