НБУ поновив список банківських операцій, які не підлягають оподаткуванню

Серед них, зокрема, операції з векселями та електронними грошима

НБУ rbc.ua

Національний банк України оновив перелік операцій з розрахунково-касового обслуговування (РКО), які не є об'єктом оподаткування. Про це йдеться в опублікованому сьогодні постанові НБУ.

"Національний банк вважає, що оновлений перелік дозволить банкам коректно відносити окремі операції до таких, які віднесено до послуг з РКО та не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість. Це також допоможе банкам уникнути помилок і нарахувань штрафних санкцій при проведенні перевірок органами Державної фіскальної служби", - зазначається також у повідомленні.

Згідно з ухваленою постановою, до таких видів операцій віднесено: відкриття/закриття рахунків клієнтів банків (фізичних та юридичних осіб) у національній та іноземній валютах; документальне оформлення чи підтвердження розрахунків клієнтів; проведення розрахунків клієнтів; операції, що забезпечують виконання розрахунків або є їх складовою частиною; операції з касового обслуговування клієнтів; операції зі спеціальними платіжними засобами; операції з векселями, операції з електронними грошима.

Як повідомлялося, білоруський бізнесмен Прокопеня відкликав з НБУ заявку на купівлю української "дочки" "Сбербанку".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів