Нацкомфінпослуг зобов'язала всі фінустанови оприлюднити свої дані на власних сайтах

У організацій, які ще не мають сайтів, буде три місяці на їх створення

Фото з відкритих джерел

Національна комісія з регулювання ринків фінансових послуг схвалила проект розпорядження, яким затверджується порядок розкриття інформації про фінансові установи. Про це повідомляється на сайті відомства.

"Зазначений регуляторний акт спрямований на реалізацію положень закону від 15 січня 2015 року № 123-VIII щодо розкриття інформації фінансовими установами на власних веб-сайтах (веб-сторінках) та в загальнодоступній інформаційній базі даних про фінансові установи", - сказано в повідомленні.

З документа випливає, що організації, які не надали регулятору адреси сайтів або веб-сторінок, повинні зробити це протягом трьох місяців з дня набрання розпорядження в силу.

Також документ регламентує обсяг розміщеної інформації: повна назва, адреса, повний перелік наданих фінансових послуг, інформація про власників, які володіють часткою (пакетом акцій), не менше 10% статутного капіталу та інших пов'язаних осіб, відомості про юридичних осіб, контрольованих учасниками фінансової організації.

Крім того, на сайті або веб-сторінці необхідно розмістити список членів наглядової ради і виконавчого органу організації, інформацію про підрозділи фінансової організації, а також інформацію про ліцензії та фінансову звітність.

Дані повинні бути опубліковані українською мовою, проте додатково можна надавати переклади іншими мовами.

Новини за темою: Порошенко пропонує Раді ліквідувати Нацкомфінпослуг, - Данилюк

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко підписав закон № 123-VIII "Про внесення змін до закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо розкриття інформації" в січні 2015 року.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів