Нацгвардія спростувала інформацію про охорону об’єктів ГТС співробітниками відомства

Про посилену охорону раніше заявляв головний комерційний директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко

Фото з відкритих джерел

Національна гвардія спростувала інформацію про те, що співробітники відомства начебто охороняють об’єкти газотранспортної системи України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацгвардії на сторінці у Facebook.

"Ця інформація не відповідає дійсності. На цю хвилину Національна гвардія України не здійснює охорону жодного об'єкта газотранспортної системи України", - зазначили в повідомленні.

Нагадаємо, відповідна інформація з'явилася в деяких ЗМІ після прес-конференції комерційного директора НАК "Нафтогаз України". У ній зазначалося, що Нацгвардія нібито взяла під посилений контроль об’єкти газотранспортної системи України.

"Наразі усі об'єкти критичної інфраструктури охороняються посилено, зокрема Нацгвардією. Ми розуміємо всі ризики", – сказав Вітренко.

28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" за позовом до "Газпрому". "Нафтогаз" домігся компенсації у сумі 4,63 млрд дол. за недопостачання "Газпромом" узгоджених обсягів газу для транзиту. Також "Газпром" має сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу". За заборгованість нараховуватимуть відсотки - 526 тис. дол. на день, починаючи з 1 березня.

Як повідомлялося, "Газпром" після рішення Стокгольмського арбітражу не на свою користь заявив про ініціювання розірвання контрактів на постачання і транзит газу з НАК "Нафтогаз України"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів