Нацгвардія спростувала інформацію про охорону об’єктів ГТС співробітниками відомства

Про посилену охорону раніше заявляв головний комерційний директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко

Національна гвардія спростувала інформацію про те, що співробітники відомства начебто охороняють об’єкти газотранспортної системи України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Нацгвардії на сторінці у Facebook.

"Ця інформація не відповідає дійсності. На цю хвилину Національна гвардія України не здійснює охорону жодного об'єкта газотранспортної системи України", - зазначили в повідомленні.

Нагадаємо, відповідна інформація з'явилася в деяких ЗМІ після прес-конференції комерційного директора НАК "Нафтогаз України". У ній зазначалося, що Нацгвардія нібито взяла під посилений контроль об’єкти газотранспортної системи України.

"Наразі усі об'єкти критичної інфраструктури охороняються посилено, зокрема Нацгвардією. Ми розуміємо всі ризики", – сказав Вітренко.

28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" за позовом до "Газпрому". "Нафтогаз" домігся компенсації у сумі 4,63 млрд дол. за недопостачання "Газпромом" узгоджених обсягів газу для транзиту. Також "Газпром" має сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу". За заборгованість нараховуватимуть відсотки - 526 тис. дол. на день, починаючи з 1 березня.

Як повідомлялося, "Газпром" після рішення Стокгольмського арбітражу не на свою користь заявив про ініціювання розірвання контрактів на постачання і транзит газу з НАК "Нафтогаз України"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...