Нацбанк виступає за розроблення нового законопроекту про ринок криптовалют

Наявні законопроекти є недосконалими, - НБУ

З відкритих джерел

Національний банк України виступає за якнайшвидше створення спільної робочої групи з регуляторами і учасниками ринку для розроблення нового законопроекту, який би врегулював питання майнінгу і криптовалют в Україні. Про це Finance.ua повідомив керівник проектів департаменту відкритих ринків НБУ Емал Бахтарі.

"Необхідно новий документ, в якому буде чітко визначено статус того самого майнінгу, тих самих криптовалют, віртуальних валют загалом, ICO і технології блокчейн", – підкреслив Бахтарі.

На його думку, документ мають розробити за участю як державних інститутів, так і учасників ринку, які краще знають цю технологію. Він нагадав, що законопроекти, які наразі є в парламенті, недосконалі, і до них дуже багато зауважень з боку фінрегуляторів.

"Новий законопроект потрібно розробити якомога швидше, невідкладно", - підкреслив він.

Нагадаємо, в Україні ринок криптовалют планують взяти під державний контроль.

Криптовалюта - вид цифрової валюти. Її функціонування відбувається децентралізовано в комп'ютерній мережі. Найбільшими майданчиками торгів для різних криптовалют є BTC-e, Coinbase, Mcxnow, Cryptsy і Vircurex. Великими майданчиками, орієнтованими тільки на Bitcoin, є Bitfinex, BitStamp і BTC China.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів