Наглядову раду "ПриватБанку" буде представлено сьогодні ввечері, - Данилюк

До неї входять 2 члени від держави, інші будуть представниками міжнародних організацій, а також незалежні експерти, фахівці в банківській сфері

Міністр фінансів України Олександр Данилюк 112.ua

Наглядова рада "ПриватБанку" буде представлена сьогодні ввечері. Про це на брифінгу заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк.

"Сформована наглядова рада, ввечері ми представимо цю нову команду. До неї входять 2 члени від держави, інші будуть представниками міжнародних організацій, а також незалежні експерти, фахівці в банківській сфері. Така комбінація професійної наглядової ради з високим рівнем довіри, а також професійної команди, яка буде управляти безпосередньо банком, і є запорукою успіху в майбутньому", - повідомив він.

Нагадаємо, 18 грудня уряд націоналізував ПАТ "ПриватБанк". 21 грудня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Міністерство фінансів України підписали договір про продаж 100% акцій "ПриватБанку: Мінфін придбав 100% акцій за одну гривню. Прийняте рішення пояснили необхідністю, оскільки банк перебував у складному становищі. Міжнародні фінансові інститути підтримали це рішення.

Вчора голова правління банку Олександр Шлапак заявив, що "ПриватБанк" вдалося стабілізувати.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів