"Нафтогаз" заявляє, що може прийняти газ ДТЕК у рахунок боргів "Київенерго"

На сьогоднішній день заборгованість підприємств групи ДТЕК перед "Нафтогазом" за спожитий газ складає 3,9 млрд грн

Униан
Враховуючи значну заборгованість за спожитий газ з боку ПАТ "Київенерго" перед НАК "Нафтогаз України" і неготовність суспільства погасити накопичені борги грошима, "Нафтогаз" готовий прийняти газ, вироблений іншими підприємствами групи ДТЕК, у рахунок заборгованості "Київенерго". Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Повідомляється, що на сьогоднішній день заборгованість підприємств групи ДТЕК перед "Нафтогазом" за спожитий газ складає 3,9 млрд грн. З них 3,5 млрд грн - заборгованість "Київенерго", яка вже призвела до відключення гарячого водопостачання у багатьох будинках Києва. "Київенерго" є найбільшим підприємством-боржником "Нафтогазу".

"Нафтогаз" зазначає, що залік обсягів газу, що належить ДТЕК, у рахунок погашення заборгованості "Київенерго" буде сприяти фінансовому оздоровленню столичного виробника теплової енергії і дозволить в найкоротші терміни відновити постачання гарячої води у будинки киян.

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз" зажадав від "Київенерго" та КМДА вжити заходів зі сплати заборгованості за спожитий природний газ для відновлення гарячого водопостачання киянам.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів