Нафта марки Brent не впаде нижче 80 дол. за барель, WTI зупиниться на 75 дол., - експерти

Фахівці розраховують на обмеження видобутку нафти країнами ОПЕК

З відкритих джерел
Нафту марки Brent не впаде нижче 80 дол. за барель, WTI зупиниться на 75 дол. Про це пише американське видання Bloomberg.

Bank of America Corp. і BNP Paribas SA прогнозують, що ціни на нафту марки Brent тримаються на рівні 80 дол. за барель, частково вони розраховують на скорочення видобутку країнами ОПЕК для компенсації зниження попиту.

"Ми майже досягли підлоги", - прокоментував ціни на нафту глава стратегії на сировинних ринках BNP Paribas Гаррі Чилингарян. Він прогнозує, що ціни на нафту будуть підтримуватися у межах 80-85 доларів за барель, а до кінця року знову піднімуться до 95 доларів.

Новини за темою: Нафтовий кошик ОПЕК подешевшав до 85,14 дол. за барель

Поки ціна 80 дол. за барель залишається "твердою підлогою" вважає Юджин Вайнберг, голова відділу стратегії сировинних ринків Commerzbank AG у Франкфурті. Однак він сказав, що нижня межа може зміститися, якщо ОПЕК відмовиться скоротити видобуток у наступному місяці.

У цей час у США є основною нафта марки WTI. На думку Франциско Бланша, голови відділу досліджень сировинного ринку Bank of America у Нью-Йорку, ціна на нафту цієї марки може впасти до 75 дол. за барель. Вчора торги на біржах закрилися на мінімальному дворічному рівні.

Нагадаємо, сьогодні нафта на Лондонській біржі пробила позначку 83 дол. і знизилася до 82,72 дол. за барель.

Джерело: Bloomberg

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів