На відновлення навчальних закладів Донецької обл. необхідно 100 млн грн, - Міносвіти

Відновлення навчальних закладів Донецької обл., не рахуючи самого Донецька, обійдеться у 100 млн грн

Фото з відкритих джерел

Міністерство освіти і науки заявляє про 100 млн гривень, необхідних на відновлення навчальних закладів Донецької обл. Про це на брифінгу повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун, передають "Українські новини".

"За нашими даними на 5 серпня, на відновлення навчальних об'єктів Донецької обл. необхідно 100 млн гривень", - сказала вона.

При цьому Совсун зазначила, що дана сума не включає навчальні заклади, які знаходяться на території самого Донецька.

Як відомо, всього у списку 84 навчальних заклади (школи, виші та дошкільні навчальні заклади).

За словами Совсун, Міносвіти не володіє подібною інформацією щодо Луганської області, оскільки Луганське обласне управління освіти не працює.

Також заступник міністра освіти і науки зазначила, що на даний час зв'язку немає ані з вишами Луганська, ані з вишами Донецька.

"З недавніх пір ми взагалі втратили зв'язок з вишами Донецька та Луганська і не можемо отримати від них ніякої інформації", - повідомила Совсун.

Новини за темою: Із зони АТО вивезено дітей, які перебувають під наглядом Міносвіти, - омбудсмен

За інформацією Совсун, захоплено основні виші Донецька і Луганська, зокрема Донецький національний університет, Донецький національний технічний університет, Луганський національний університет ім. Володимира Даля та Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка.

Нагадаємо, 4 серпня у Міністерстві освіти повідомляли про те, що не виключають, що в Донецькій і Луганській областях може бути перенесено початок навчального року в деяких школах.

Джерело: Українські новини

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів