На підприємствах "Метінвесту" зайнята третина всіх працівників ГМК України, - ЗМІ

У трійку найбільших роботодавців галузі також увійшов Дніпровський металургійний комбінат

Гірничо-металургійна група "Метінвест" забезпечує роботою 64 786 осіб, що складає 34% усіх працівників галузі. Такі дані наводить журнал "Вісник. Рейтинг", який публікується за підтримки Державної фіскальної служби. У рейтингу не враховуються працівники спільних та іноземних підприємств "Метінвесту", передає дані видання uaprom.info, пишуть "Подробности".

Друге місце за кількістю співробітників серед металургійних компаній займає "АрселорМіттал Кривий Ріг". У трійку найбільших роботодавців галузі також увійшов Дніпровський металургійний комбінат.

Як зазначає видання, середня зарплата працівника "Метінвесту" перевищує середню по країні на 59% і становить 14 535 грн. Якщо говорити про середній заробіток працівників компанії у регіональному розрізі, то варто зазначити, що середня зарплата в Донецькій області перевищує середню по країні на 37% (13 384 грн), у Дніпропетровській - на 63% (14 778) і Запорізькій - на 83% (16 285 грн).

За даними Держслужби статистики, середня зарплата в серпні склала 8 977 грн. Середньомісячний заробіток в промисловості майже на тисячу гривень вищий - 9 838 грн.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів