На аеропорт Дніпра в держбюджеті-2019 можуть виділити 1 млрд гривень, - Омелян

Якщо кошти передбачать, будівництво злітно-посадкової смуги довжиною 2800 метрів розпочнеться у квітні-травні 2019 року

Днепропетровская ОГА

У державному бюджеті на 2019 рік міністерство інфраструктури планує передбачити щонайменше один мільярд гривень на нову злітну смугу аеропорту Дніпра. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час відвідування Дніпропетровської області, повідомляє прес-служба відомства.

"Питання аеропорту є надзвичайно актуальним для конгломерації. Мільйони мешканців позбавленні нормального авіаційного сполучення через існування як монополії, так і низької якості самої злітної смуги. Я вірю, що цього року нам вдасться закласти в бюджет України 2019 року мінімум мільярд гривень для фінансування злітної смуги для дніпровського летовища з тим, що приватний інвестор у форматі державно-приватного партнерства збудує термінал і забезпечить якісне функціонування щонайменше з 2020 року", - заявив Володимир Омелян.

Якщо ці кошти передбачать у головному кошторисі держави, будівництво злітної смуги розпочнеться вже в квітні-травні 2019 року.

"Наша мета – впродовж одного будівельного сезону 2019 року завершити саму злітну смугу в бетоні, і протягом першого півріччя 2020-го повністю запустити її в експлуатацію", - зауважив міністр. 

Новини за темою: Омелян: НАН України опублікує науковий висновок щодо Hyperloop у Дніпрі вже наступного року

У свою чергу голова Дніпропетровської ОДА Глєб Пригунов припустив, що обласна рада та адміністрація зможуть виділити кошти на проект злітно-посадкової смуги вже на наступній сесії 19 жовтня. Смуга має бути довжиною 2,8 км та адаптована до прийняття сучасних літаків.

Радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик повідомив, що мер Дніпра Борис Філатов уже знайшов інвестора, який будуватиме термінал аеропорту.

"Ми впевнені у нашому депутатському лобі в Києві. Рішення бюджетного комітету про фінансування будівництва нової злітно-посадкової смуги в наступному році вже є. Президент визначив це питання як першочергове. До квітня плануємо вирішити всі проблеми з землею, зробити проект будівництва злітно-посадкової смуги, оголосити торги на обрання генерального підрядника і почати її будувати", написав чиновник у Facebook

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів