МВФ ще не визначився з датою візиту місії до України

Делегація має прибути до Києва в рамках четвертого перегляду програми EFF

МВФ

Міжнародний валютний фонд (МВФ) ще не визначився з датою візиту місії до України в рамках четвертого перегляду програми EFF. Про це повідомив перший заступник директора-розпорядника Фонду Девід Ліптон, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми не обговорювали дату візиту місії (з українською делегацією, - ред.). Швидше, ми були зосереджені на обговоренні подальших кроків, необхідних для того, щоб Україна могла просунутися вперед у виконанні програми", - сказав Ліптон.

Новини за темою: МВФ ще не визначився з датою візиту місії до України

Нагадаємо, кредитна програма для України в розмірі 17,01 млрд доларів була затверджена МВФ наприкінці квітня 2014 року, а вже на початку травня було надано перший транш кредиту stand by на суму 3,19 млрд доларів.

У березні 2015 року Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила виділення Україні 17,5 млрд доларів за 4-річною програмою EFF (Extended Fund Facility) замість програми stand by.

Новини за темою: Данилюк озвучив три необхідні кроки для отримання чергового траншу МВФ до кінця року

Програма "стенд-бай" була замінена на "механізм розширеного фінансування" у зв'язку з більш тривалою потребою платіжного балансу України.

Перший транш на 5 млрд доларів за нею Україна отримала у березні 2015 року, другий - на 1,7 млрд доларів в серпні 2015 року, третій - на 1 млрд доларів у вересні 2016 року, четвертий - на 1 млрд доларів у квітні 2017 року.

Новини за темою: Україна має намір завершити програму співпраці з МВФ у 2018 р. і отримати транш до кінця 2017 року

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів