Мінстр фінансів України Олександр Данилюк, архівне фото
zn.ua

Міжнародний валютний фонд переніс розгляд питання виділення Україні траншу в розмірі 1 млрд дол. у зв'язку з транспортною блокадою Донбасу. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів України.

Повідомляється, що рада директорів МВФ перенесла на короткий термін запланований на 20 березня розгляд питання щодо завершення третього перегляду Програми розширеного фінансування України. Причинами перенесення називають необхідність уточнення розрахунків економічних наслідків від заходів, які вживає Україна у відповідь на блокаду і захоплення підприємств на окупованому Донбасі, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях.

Новини за темою: Порошенко розраховує на отримання Україною траншу від МВФ в 1 млрд доларів у березні

"Уточнення цих розрахунків є важливим для обох сторін задля максимальної ефективності програми. Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо завершити у найкоротші терміни", - зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Як повідомлялося, питання виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на 1 млрд дол. зник з порядку денного ради директорів МВФ 20 березня.