Міжнародний резерв України станом на 1 квітня склав 18,191 млрд доларів, - НБУ

Загальний обсяг резерву за березень скоротився на 1,2%

Открытый источник

Український державний міжнародний резерв в березні скоротився на 1,2% і склав станом на 1 квітня 18,191 млрд доларів. Про це повідомляє прес-служба Національного банку України.

Новини за темою: НБУ відмовив білоруському банку в узгодженні придбання "Сбєрбанку" в Україні

Згідно з опублікованими даними, за березень НБУ поповнював міжнародний резерв шляхом інвестицій на міжбанківському ринку. Зокрема, були придбані 510 млн доларів США, з них 300 млн - за інтервенціями у формі запиту кращого курсу. Крім того, було продано 134 млн доларів. Таким чином, чиста купівля склала 376 млн доларів.

Крім того, в березні було отримано 669,5 млн доларів і 123,3 млн євро від розміщення ОВДП, деномінованих в іноземних валютах.

Новини за темою: НБУ має намір збільшити ліміт обов'язкового фінмоніторингу операцій до 300 тис. грн

Скорочення міжнародного резерву на 1,2% зумовлене тим, що в березні урядом і НБУ був проведений ряд платежів по державному боргу. Зокрема, був виплачений 1,284 млрд доларів на погашення і обслуговування державного та гарантованого боргу. Ще 186 млн доларів було виплачено на користь МВФ.

У цілому за станом на початок квітня обсяг міжнародних резервів України покриває 3,4 місяці майбутнього імпорту і достатній як для поточних операцій НБУ і Кабміну, так і для виконання державних зобов'язань.

Новини за темою: Кредитний реєстр НБУ: Банківським боржникам наказано боятися

Джерело: Пресс-слжуба НБУ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів