Місцеві бюджети з початку 2018 року зросли до 69,2 млрд грн, - Зубко

Лідером стала Дніпропетровська область зі зростанням в 1,4 млрд гривень

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко РБК-Украина

Упродовж перших чотирьох місяців 2018 року, з січня по квітень, доходи місцевих бюджетів зросли до 69,2 млрд грн. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр, голова Міністерства регіонального розвитку Геннадій Зубко у Facebook.

Як повідомив міністр, порівняно з аналогічним періодом 2017 року зростання місцевих бюджетів становило 24% - 13 млрд грн.

"Зростання бюджетів розвитку порівняно з аналогічним періодом минулого року відбулося в усіх регіонах України: на 141 млн грн у Луганській області до майже на 1,4 млрд грн у Дніпропетровській, яка є лідером серед областей", - повідомив Зубко.

Facebook Геннадія Зубка

Щодо Києва, то його бюджет збільшився на 2 млрд грн.

Також міністр підкреслив, що найбільш помітний приріст забезпечили податок на доходи фізичних осіб та єдиний податок. Зокрема, податок на доходи дав приріст у 27,1%, або 8,5 млрд грн, а єдиний податок - 28,7%, що дорівнює 2,1 млрд грн.

Раніше про позитивні тенденції зростання надходжень до місцевих бюджетів повідомляв мер Києва Віталій Кличко. При цьому він підкреслив, що темпи зростання місцевих бюджетів у 2017 році знизилися до 30% порівняно з 50%, які спостерігалися в 2016 році.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів