Слухати

США розширили санкційні списки проти РФ

Перелік нових підсанкційних суб'єктів буде оприлюднено офіційно 27 грудня

З відкритих джерел

Міністерство торгівлі США внесло до списку суб'єктів, на які поширюються санкції, ще 23 юридичних особи з Росії і з окупованого Криму. Про це йдеться у повідомленні Міністерства торгівлі США, повідомляє "Радіо Свобода".

Новини за темою: Брок вважає, що санкції проти РФ ефективні, але успіх України для Кремля - справжня катастрофа

Міністерство пішло на цей крок, щоб забезпечити ефективність діючих санкцій щодо Росії за порушення міжнародного права і розпалювання конфлікту на сході України.

Цей перелік нових підсанкційних суб'єктів буде оприлюднено офіційно 27 грудня, з тих пір санкції проти них і вступлять в силу.

Новини за темою: У МЗС РФ прокоментували розширення санкцій США: Спроби нас "покарати" приречені на провал

У цьому списку, який поки оприлюднено в ознайомчому порядку, 21 суб'єкт з Росії і 2 з Криму. У нього потрапили, зокрема, російські оборонні компанії, серед них сім дочірніх організацій концерну "Алмаз-Антей" і вісім дочірніх компаній концерну "Радіоелектронні технології", - або дві російські компанії в окупованому Криму - "Кримські порти" та "Кримська залізниця".

З цього нового переліку Міністерства торгівлі декілька суб'єктів вже знаходяться під іншими санкційними обмеженнями США, які повідомляло раніше Міністерство фінансів цієї країни.

Нагадаємо, США розширили санкції проти Росії через анексії Криму та агресії на сході України. У список внесені сім фізичних осіб і кілька десятків організацій, а також два судна під російським прапором.

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков заявив, що Росія прийме адекватні заходи у відповідь на розширення санкцій США.

Джерело: Радио Свобода

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про неї редакцію

Новини партнерів