Мінінфраструктури: Добудовою паркінгу у "Борисполі" зацікавилася низка інвестиційних компаній

Аеропорт оголосив перший етап тендеру на будівництво паркінгу

boryspol.com

Ряд інвестиційних компаній та міжнародних фінансових організацій висловили зацікавленість в участі добудови паркінгу в найбільшому аеропорту України – "Бориспіль", на яку вже оголошено перший етап тендеру, написав на своїй сторінці в мережі Facebook заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян у вівторок ввечері.

"Аеропорт "Бориспіль" оголосив перший етап тендеру на будівництво паркінгу. Зацікавленість взяти участь у ньому вже виявила низка інвестиційних компаній МФО з прекрасною репутацією, які повинні запропонувати кращий варіант вирішення питання паркінгу, а також можливе будівництво інших об'єктів з наступним пошуком інвестора. Лише посвячені знають, скільки здоров'я довелося покласти, щоб подолати лобізм і опір заради очевидного прозорого рішення", - написав він.

Омелян, додав, що "ще одним КРІ" для керівництва "Борисполя" визначено зняття обмежень для автомобілів в зоні прильоту/вильоту.

"Щоб стрибати більше з валізами не довелося", - додав заступник міністра.

Укр/ЕпЗ невеликих перемог ;)15 січня з Іллічівського порту відправиться пілотний рейс контейнерного потягу Україна-До...

Опубліковано Volodymyr Omelyan 5 січня 2016 р.

Як повідомлялося, Міністерство інфраструктури наприкінці грудня 2015 року розпорядився вжити заходів для прискорення проведення конкурсу з відбору інвесторів для реалізації проекту "будівництво паркінгу біля терміналу "D" аеропорту "Бориспіль". Відповідальні особи міністерства повинні до 10 січня також подати пропозиції щодо оптимізації автомобільного руху біля терміналу "D", зокрема щодо усунення бетонних обмежень в зоні прильоту і відльоту.

Раніше також повідомлялося, що в серпні суд розірвав договір аеропорту "Бориспіль" з генпідрядником будівництва паркінгу та зобов'язав відшкодувати аеропорту основний борг - 93,445 млн грн, а також пеню - 4,095 млн грн і судові витрати - 74,298 тис. грн.

Однак, у вересні 2015 року стало відомо, що генпідрядник - ПАТ "Будівельне управління № 813" подав апеляцію на рішення про розірвання договору.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів