Мінекономіки РФ вважає створення бівалютної зони на Донбасі складним та неефективним кроком

При цьому для вирішення "яких-небудь життєвих ситуацій" це є технічно можливим, вважає глава відомства

Фото з відкритих джерел

Мінекономрозвитку РФ вважає можливе створення бівалютної зони на підконтрольних бойовикам територіях Донбасу складним та неефективним кроком. Відповідну думку висловив глава відомства Олексій Улюкаєв в інтерв'ю радіо "Ехо Москви".

"Чи можна зробити ефективну двовалютну систему для того утворення, яке називається невизнаною "Донецькою народною республікою" і невизнаною "Луганською народною республікою"? Безумовно, це технічно можливо. Але, звісно, це неефективно, це складно, це незручно, та краще б цього уникати. Але для вирішення яких-небудь життєвих ситуацій, напевно, це буде можливо", - сказав він.

За словами Улюкаєва, подібна система діє у Придністров'ї, де використовується російський рубль. При цьому він заявив, що рішення президента України Петра Порошенка про припинення роботи банків і держустанов у "ДНР" і "ЛНР" призведе до негативних наслідків.

"Мені дивно від Петра Олексійовича отримувати таку інформацію. Все-таки він - мій колега, він був міністром економічного розвитку України, він розумна людина і хороший економіст. Тому він повинен розуміти наслідки таких кроків, тому що це просто розвал єдиної грошової системи країни. Тобто він погоджується з тим, що України як фінансового утворення не існує, а існують дві якісь різні України, що, напевно, неправильно", - сказав Улюкаєв.

Крім того, міністр зазначив, що економічні зв'язки між РФ й Україною зберігаються, проте імпорт українських товарів до РФ скоротився на 27-28%.

Новини за темою:

Нагадаємо, раніше в "ДНР" заявили, що не виключають запровадження "місцевих грошей", але найбільш перспективним варіантом вважають створення бівалютної зони, де буде використовуватися як гривня, так і рубль.

 

Джерело: Эхо Москвы

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів