Мінагрополітики: В Україні немає дефіциту борошна

За даними Мінагрополітики, на сьогодні хлібопекарські підприємства, які хотіли купити борошно в компанії, вже це зробили, зокрема і ПАТ "Київхліб"

Agriacta

В Україні, незважаючи на підвищений попит, немає дефіциту борошна. Про це заявив в. о. голови правління ПАТ "Аграрний фонд" Андрій Радченко, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

"13 січня був підписаний Меморандум про співпрацю між Мінагрополітики та зернотрейдерами. Це допомогло стабілізувати експорт продовольчої пшениці, але в той же час у країні підвищився попит на борошно, що призвело до ажіотажу на ринку пекарів. У країні немає дефіциту борошна, є лише підвищений попит на цей продукт", - повідомив Радченко.

За його словами, сьогодні всі хлібопекарські підприємства, які хотіли купити борошно в компанії, вже це зробили, зокрема і ПАТ "Київхліб".

"Хочу зазначити, що фонд не припиняв постачання борошна для ПАТ "Київхліб", виникла лише технічна затримка, пов'язана зі зміною керівництва фонду, оскільки попередні керівники компанії працювали в "ручному режимі" і в компанії не були налагоджені всі ринкові механізми", - зазначив він.

На майбутнє ПАТ "Аграрний фонд" планує вибудовувати свою роботу із хлібокомбінатами на максимально тривалі терміни.

"Фонд буде переходити на довгострокові взаємовідносини, на рамкові річні контракти з зрозумілим графіком для всіх учасників ринку. Коли з хлібопекарськими компаніями будуть підписані річні контракти, у нас не буде ажіотажу навколо борошна", - додав він.

Новини за темою:

Нагадаємо, за даними Мінагрополітики, посівна пройде в звичайному режимі. Також повідомлялося, що з 18 лютого 2015 року в Києві ціни на хліб зросли на 10-12%. При цьому, за словами мера Києва Віталія Кличка, у Києві відкрилися кіоски з продажу соціального хліба за фіксованими цінами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів