Facebook
Львів домовився з французькою компанією Egis щодо будівництва сміттєпереробного заводу. Про це мер міста Андрій Садовий написав на своїй сторінці у Facebook.

"Через годину підписуємо з французькою компанією Egis угоду на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу та коригування проекту рекультивації старого сміттєзвалища", - написав він.

За його словами, кошти виділяє Франція.

Новини за темою: Гройсман попросив голову Львівської ОДА допомогти меру Львова знайти нову ділянку для сміттєпереробного комплексу

Мерія Львова заявляла, що в місті склалася критична ситуація з вивезенням сміття. Зараз невивезеними залишаються 317 майданчиків, що становить 25% від загальної кількості. Крім того, останній полігон з яким укладено договір про утилізацію, відмовився приймати відходи.

Новини за темою: У Львові проходять пікети проти будівництва сміттєпереробного заводу

Президент Петро Порошенко обрушився з критикою на мера Львова через ситуацію зі сміттям. Він сказав, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".