Квитки на потяги дорожчатимуть залежно від періоду та дня тижня, - "Укрзалізниця"

Сітки розподілу коефіцієнтів вже створено

Фото з відкритих джерел

Вартість квитків на потяги буде змінюватися в залежності від пікових періодів. Про це повідомляє "Укрзалізниця" у відповіді на запит "УНІАН".

Як повідомляється, незначні підвищення вартості згідно з наказом Мінінфраструктури від 23 березня 2012 року можуть проводитися без погодження з міністерствами та Державною регуляторною службою.

"Наказом №170 Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року визначено 13 різних календарних періодів, які впливатимуть на вартість проїзду. Наприклад, влітку діє коефіцієнт 1,07, тоді квитки будуть дорожчими на 7%, а в певні періоди діють коефіцієнти менше 1", - повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Новини за темою: Гаспачо, ланч-бокси та натуральні чаї: В "Укрзалізниці" презентували нове меню

Згідно з інформацією, наданою компанією, найбільш високий коефіцієнт індексації буде діяти в період новорічних свят, з 25 по 30 грудня - 1,1. Таким чином, вартість квитків буде підвищено на 10% порівняно з базовою ціною.

Влітку, з 1 червня по 31 серпня, буде діяти коефіцієнт 1,07, відповідно, він підвищує вартість квитків на 7%.

Найнижчий коефіцієнт призначений на 31 грудня - всього 0,7. Трохи вищі розцінки на 9 травня - 0,8.

Крім цього, на вартість квитка буде впливати день тижня, на який припадає початок подорожі, крім квитків на приміські рейси. Для решти коефіцієнти на понеділок, четвер і суботу залишаться на рівні 1,0, а на п'ятницю і неділю - 1,1, а на вівторок і середу - 0,9.

Новини за темою: Напередодні спекотного літа: "Укрзалізниця" почала інформувати пасажирів про наявність кондиціонера у вагоні

У потягів категорії "Інтерсіті+" розподіл коефіцієнтів по днях тижня дещо відрізняється - 1,0 в понеділок, вівторок і середу, 0,9 в четвер і суботу і 1,1 в неділю.

Нагадуємо, що з з 1 червня ціна квитків на українські поїзди підвищилася на 6%.

Джерело: Униан

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів