Кубів заявляє про зростання на 16% двосторонньої торгівлі з США у 2018 році

Також віце-прем’єр підкреслив, що відносини президентів двох країн "близькі, як ніколи раніше"

Открытый источник

Обсяг двосторонньої торгівлі між Україною та США у 2018 році зріс на 16%. Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, передає 112.ua.

"Український ринок зростає. Я хочу сьогодні привітати з першим офіційним торгівельним індивідуальним відкриттям місії США в Україні, яке є знаковим. Двостороння торгівля протягом 2018-го року зросла на 16%, склала майже 2,6 млрд дол., експорт до США зріс на 32%, імпорт з США – 11%. Ми говоримо про глибину та системну трансформацію Україну і курс на проведення структурних реформ, направлених на покращення інвестиційного клімату", - сказав він.

Також віце-прем’єр підкреслив, що відносини президентів двох країн "близькі, як ніколи раніше".

"Відносини між Україною і США сьогодні - на рівні президента України Петра Порошенка та президента США Дональда Трампа - близькі, як ніколи раніше", - наголосив він.

Кубів відзначив, що за останні 2 роки, особливо за 2018 рік, Україна та США вийшли на якісно новий рівень у співпраці в економічній, політичній та енергетичній сферах

Нагадаємо, в липні під час дванадцятого саміту Україна-ЄС президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер заявив, що двостороння торгівля зросла майже на 25% за останній рік

Глава Мінфіну США запропонував створити безмитну зону серед країн-членів "Великої сімки".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів