Компанії Ostchem оскаржать у суді рішення Кабміну про заборону виробникам міндобрив використовувати український газ

У трьох компаніях холдингу вважають, що постанова уряду суперечить законодавству України

www.liveinternet.ru

Концерн "Стирол", черкаська компанія "Азот" і "Рівнеазот", що входять до холдингу Ostchem, просять Окружний адміністративний суд визнати незаконним і скасувати рішення уряду, що забороняє промисловим виробникам мінеральних добрив використовувати природний газ, що знаходиться в підземних сховищах газу, до кінця опалювального сезону. Про це повідомляють "Українські Новини" з посиланням на прес-службу Group DF.

"Підприємства холдингу Ostchem, які є власниками газу, що знаходиться у ПСГ, дійсно звернулися в Окружний адміністративний суд з вимогою визнати незаконним та скасувати постанову Кабінету міністрів № 488 від 29 вересня цього року, яким уряд заборонив виробникам міндобрив користуватися природним газом з ПСГ до кінця опалювального сезону. Ми вважаємо, що постанова уряду суперечить законодавству України, суперечить Конституції і порушує право приватної власності", - сказано в тексті повідомлення.

Зазначається, що на засіданні 29 жовтня Окружний адмінсуд об'єднав всі три виробництва в одне і призначив наступне засідання по справі на 11 листопада.

Новини за темою:

Додамо, Ostchem володіє в ПСГ близько 4 млрд кубометрів, які були імпортовані з Росії у 2013 р.

Раніше Кабмін зобов'язав виробників мінеральних добрив використовувати для технологічних потреб виключно імпортований ними природний газ з 1 жовтня і до закінчення осінньо-зимового періоду 2014-2015 рр. або до окремого рішення уряду.

Джерело: Українські новини

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів