Кабмін затвердив план заходів, необхідних для реалізації першого етапу Енергетичної стратегії

Результатом реалізації цих заходів має стати перетворення паливно-енергетичного комплексу

Пресс-служба Кабмина

Кабінет міністрів затвердив план заходів, необхідних для реалізації першого етапу "Реформування енергетичного сектору (до 2020 року)" з трьох Енергетичної стратегії до 2035 року.  Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, передає 112.ua.

Згідно з пояснювальною запискою, результатом реалізації цих заходів має стати перетворення паливно-енергетичного комплексу з проблемної галузі, яка вимагає постійної державної підтримки, на сучасну, конкурентоспроможну, що стане передумовою для сталого економічного розвитку України протягом найближчих років, передають "Українські новини".

Всього план заходів включає 187 заходів, які передбачають: заходи, необхідні для введення нового ринку електричної енергії; розвиток теплової, атомної і гідроенергетики; будівництво нових енергоблоків атомних електростанцій; впровадження системи smart grid ("розумні мережі") в енергетиці; реструктуризацію НАК "Нафтогаз України" та інше.

Нагадаємо, що 18 серпня 2018 рік Кабмін схвалив Енергетичну стратегію на період до 2035 року.

Етапи її імплементації включають: 1-й - реформування енергетичного сектору до 2020 року, 2-й - оптимізація та інноваційний розвиток енергетичної інфраструктури до 2025 року і 3-й - забезпечення сталого розвитку енергетики до 2035 року.  

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів